Speciální výstava ŠSP

Hned v sobotu jsme pokračovali ve výstavním klání a opět se nám dařilo!!!
Giruška se předvedla ve výtečné kondici a paní rozhodčí ze Slovenska Zita Kerak Lukáčová nešetřila chválou na její adresu! Já jsem byla pyšná na svou veteránku a s napětím jsem čekala, jak to vše dopadne.
Musím říct, že lepší to být nemohlo a Gira nejen že získala vítězství mezi 12 veteránkami, ale porazila i nejlepšího veterána a získala titul BOV!!! Titul, ze kterého mám neskutečnou radost a vzpomínka na závěrečné odpolední soutěže, kde se Giruška po mém boku nesla vítězně kruhem, je pro mne krásným splněným snem!!!
Výsledky SV ŠSP:
Enndy Budweiser Bern, tř. mladých  velmi dobrá
Ebbie Budweiser Bern, tř. mladých  výborná (5)
Benjamin Budweiser Bern, tř. otevřená  velmi dobrá
Gira z Kytlic, tř. veteránů  výborná 1, BOV
Po výstavě už byl klid na psí dovádění a že za námi dorazili i pánečcci s našimi nejmladšími, se štěňátky vrhu „F“, bylo z toho opravdu divoké veselí! Štěňátkům chybělo jen pár dnů do termínu, kdy se mohla výstavy zúčastnit, tak si výstavní šrumec okusila alespoň na nečisto.
A Fabio, Freya a Fleur si z toho hlavu rozhodně nedělali :-)
Přijela za námi také Elisabeth se svou sestřičkou Elli…Elisabeth je díky přerušené bílé náprsence nestandardní, takže v kruhu bojovat nemusela, nicméně dovádění s příbuznými jí bavilo stejně jako všechny ostatní ;-)
A my už se těšíme, až se se všemi zase někdy brzy setkáme!!!