Fabio Budweiser Bern

nar. 23.5.2020
č. zápisu: CMKU/BSP/14240/20
Bonitační kód  535 AEGTZ 7r5 A0neg

 
DKK (HD): A/A    DLK (ED): 0/0    OCD: negativní
DM exon1 N/N, exon2 N/N, SH-PRE test B
Výška 68cm, váha 58kg

Výstavy

Kontakt na paničku Fabia:
Žaneta Doláková
Pod Lesem 501
Lány
270 61

Fabio se narodil v naší chovatelské stanici, je synem Cassie a zároveň již naší čtvrtou generací, vnukem Abigail a pravnukem Girušky.
Bydlí se svou paničkou v Lánech, ale je i nadále součástí naší ch.s. a my doufáme, že se jednou stane coby chovný pes posilou naší smečky… to je však zatím ještě daleko, teď prožívá své radostné dětství a my s úžasem pozorujeme, jak se z té překrásné chlupaté kuličky stává statný pejsek s důležitým výrazem

Panička Žanet o něm píše:
Fabio Budweiser Bern, náš vysněný chlapeček. Posledních pár měsíců pro nás nebylo jednoduchých, opustili nás dva členové naší smečky a zbyla po nich obrovská prázdnota, nejen v našich srdcích, ale i v pelíšku vedle našeho Honeyska.
V květnu se na nás usmálo štěstí a já mohla být u porodu štěňátek vrhu F. Náš chlapeček nás všechny napínal a jako správný gentleman dal v příchodu na svět přednost svým sestřičkám. Od první chvíle jsem věděla, ze je to ON! Pan Dokonalý. O své výjimečnosti nás přesvědčuje od první chvíle. Je to temperamentní, vnímavý, chytrý (někdy vychytralý) a hlavně úžasný kluk. Za těch par měsíců, co je součástí našeho života, nejen že dokázal vyléčit bolavá srdce a zaplnit prázdnotu, ale i přinést velkou radost…také spoustu lumpáren 🙂 jsme za něj vděční a doufáme, že spolu zažijeme mnoho krásného.

Rodokmen:
http://ingrus.net/…359

Matka:
CASSIE BUDWEISER BERN

OTEC:
C.I.B. ROVER RIOMADEA GRANDE

Fotogalerie