Speciální výstava ŠSP Jedovnice

Jako každý podzim, i letos se konala jedna z nejhezčích výstav, na které jezdíme tak moc rádi. Tentokrát naši chovatelskou stanici reprezentovala Abigail – ve třídě otevřené –  a rozhodně to stálo za to!!! Abi nezaváhala a v konkurenci 28 přihlášených fen si vyběhala krásné první místo a splnila tím podmínky pro udělení titulu ČESKÝ ŠAMPION!!!
Svou první výstavu absolvoval Corrado  „CYRDA“, který ve třídě štěňat získal ocenění VN 2 a dostal od paní rozhodčí moc hezký posudek.
A naše barvy obhajoval také Benjamin, který se ve výstavním kruhu ukázal po roce a půl a i on byl moc šikovný. Paní rozhodčí sice známkami výbornými hodně šetřila, ale Benji si ji po boku svého pánečka vyběhal a k tomu rovněž moc pěkný posudek.
Na výstavě se předvedl mezi krycími psy tatínek našich štěňátek, El Filip Haf z Jundrova. Moc mu to slušelo, setkal se i se svými potomky a nám se podařilo udělat pár fotek.
V neděli se konal svod mladých a tady se společně v kruhu ukázali Corrado, Carrie a Cassie. Všechna  štěnda si přivezla domů moc pěkné hodnocení a my jsme byli pyšní!!!

 

Napsat komentář