Speciální výstava KŠSP

Hned den po odjezdu našich miminek se konala Speciální výstava KŠSP, která je pro nás vždy svátkem a možností potkat se s kamarády od berňáčků.
Vyrazili jsme časně ráno, sluníčko svítilo a my se těšili na hezký den. Jak moc úžasný a neskutečný bude, jsme v tu chvíli ještě neměli ani tušení….
První nastoupila do boje Cassie. Konkurence ve třídě mladých byla víc než velká…50 přihlášených fen…Cassie běhala s lehkostí a obrovskou radostí…konečně mě měla po dlouhé době jen pro sebe…panu rozhodčímu se líbila, chtěl, abychom přidaly ještě kolečko navíc, aby všichni viděli, jak má běhat veselý berňák ;-), dostaly jsme známku výbornou a čekaly, až bude po posuzování a půjdeme znovu do boje.
V dalším kole již nastoupily pouze fenky „výborné“ a začalo vyřazování…běhalo se a běhalo a z toho velkého počtu už jsme byly v kole pouze čtyři…povzbuzování fanoušků kolem kruhu bylo tak úžasné, že Cassie lítala jako na pérkách a já za ní vlála…a najednou se to stalo…prostě první místo…zírala jsem nevěřícně na pana rozhodčího, pak na Cassie, pocity snad ani popsat neumím…měla jsem obrovskou radost, slzy se mi draly do očí a Cassie hopkala radostí, že já jsem šťastná…
Giruška měla ve třídě vítězů menší počet konkurentek, všechny již byly šampionky a moc krásné holky…Gira nejstarší z nich, dokonce třikrát tak stará, než některé soupeřky…ale nedala se ;-) moc jí to slušelo a za tu úžasnou kondici získala krásnou bronzovou medaili a my jsme se zase mohli radovat :-D
A protože má Giruška již hodně dětiček a dnes už i vnoučat, zastoupení Budweiser Bern na výstavě bylo veliké :-D

Tady jsou všechny naše výsledky:

Třída dorostu:
Dastyn Budweiser Bern, VN1 (4)
Demmi M Budweiser Bern, VN1 (12), Nejlepší dorost Speciální výstavy!!!
Daisy Budweiser Bern, N (12)
Dixie’s Dream Budweiser Bern, N (12)
Třída mladých:
Cassie Budweiser Bern, V1 CAJC (50)
Třída otevřená:
Benjamin Budweiser Bern VD (20)
Amy Budweiser Bern V2 res.CAC (41)
Ch.Gira z Kytlic, tř.vítězů V3 (8)

Děkujeme moc majitelům našich odchovů nejen za prezentaci našich potomků, ale zároveň o jejich láskyplnou péči :-D

Napsat komentář