Nová nejen výstavní sezóna

Začátek nového roku jsme pojali výstavně A dobře jsme udělali.
Do bojů na Národní výstavě psů v Brně nastoupila Cassinka, které zbýval 1 poslední CAC k získání titulu šampion. Slušelo jí to moc, ale rozhodčí dal tentokrát přednost naší odchovankyni Elli a Cassie získala známku výborná 2 res.CAC. Radost jsme měli velikou, protože dvě první místa v takové konkurenci je prostě sen.


Další želízka v ohni byli naši kluci, Fabio a Hakim.
Hakimek se s velkou výstavní halou vypořádal s naprostou samozřejmostí a vyběhal si ve třídě dorostu velmi nadějný 1. Naše radost tím však končit nemusela, Hakim v odpoledních soutěžích zářil znovu a bylo z toho 2.nejlepší dorost!!!


Jeho starší bráška Fabio nastoupil již ve třídě otevřené a i on zářil – získal známku výborný 3 a naše radost nebrala konce.


Pro nás krásný začátek roku!
3 týdny po národní výstavě přišla na řadu výstava mezinárodní a opět v Brně, tentokrát DUO CACIB.
Do bojů nastoupili opět kluci Hakim a Fabio, holčičky Elli, Cassie a tentokrát i naše Hannah, která se předvedla prvně ve třídě mladých stejně jako její bráška Hakim.


Největší radost jsem měla tentokrát z Cassie…v sobotu se trochu rozkoukala a v neděli získala svůj poslední potřebný CAC pro splnění podmínek k udělení titulu Český šampion! Jsem šťastná za tu svou krásnou tmavou pihulku!


A obrovskou radost nám udělal i Hakim, který se v sobotu ve třídě mladých trochu rozhlížel, ale v neděli už nedal soupeřům šanci a i když nejmladší, získal V1 CAJC, CACIB-J. Atmosféra nádherná, radost obrovská!

Naše výsledky: Hakim – sobota – V 4, neděle – V1 CAJC, CACIB-J
Fabio – sobota – V3, neděle – V4
Hannah – sobota – V3, neděle – V3
Elli – sobota V
Cassie – sobota – V4, neděle – V1 CAC
Naše gratulace a veliké poděkování patří majitelům našich dětiček!!!