Léto 2017

Prázdniny si holčičky užívaly dokonale…paničku měly jen pro sebe a taky se mohlo chodit na procházky bez omezení, počasí bylo krásné, občas došlo i na koupání…takže paráda…

16.července, za krásného, až zbytečně horkého počasí, jsme vyrazily s Abinkou, jen samy dvě, na Národní výstavu do Mladé Boleslavi…i přes vedro, které panovalo, dorazily všechny přihlášené fenky a tudíž silná konkurence…Abigail v medvědím kožichu se ladně nesla kruhem a pana rozhodčího přesvědčila, že je ten den prostě ta neeej! Bylo z toho vítězství v mezitřídě a ocenění V1CAC!!!

 

13.8.

A opět v Mladé Boleslavi… tentokrát mezinárodní výstava. A byla to jízda…nejprve Abi vyhrála v mezitřídě V1CAC, Amálka v otevřené skončila na krásném druhém místě, tedy V2res.CAC a pak Abigail  přidala CACIB a aby toho nebylo málo, rozhodčímu z Německa p. Jochen H.Eberhardtovi se líbila natolik, že získala svůj první titul BOB!!!

V odpolední soutěži o nejhezčího jedince FCI II skupiny ještě postoupila Abi do užího výběru a moje radost nebrala konce….

Po té jsme odjeli s manželem a Girčou a Abi užívat pár dní volna do Lužických hor…počasí nám přálo a v přírodě si holky mohly naplno užívat naší přítomnost…navštívili jsme i rodinku naší Giry a Abi v Kytlici, kde se potkaly holky s Giry sestřičkou a její dcerou, Giry maminkou (9let) a Giry vitální babičkou (krásných 13let!!!). Bylo nádherné vidět celou tu trikolorní rodinku pohromadě…

9.9.2017 Klubová výstava ŠSP

V Jedovnici jsme prožili krásný prodloužený víkend! Sešla se úžasná parta, všude samí berňáci, počasí nám přálo a my si užívali!

Nastoupily naše mlaďošky Amy a Abigail, ale i mamka Gira…A opět neuvěřitelné výsledky….Abigail dokázala po třetí za sebou vyhrát svou třídu na klubovce!!! (21přihlášených)

Amálka, zatím ještě ne úplně v srsti, bodovala taky úžasně…krásné 2.místo z celkem 29 přihlášených fen!!

Asi největším překvapením pro mne byla Gira, která 7 a půl měsíce po porodu svých druhých štěňátek vyhrála třídu vítězů v konkurenci 7 šampionek!!!

Takže v odpolední soutěži o nejlepší fenu klubové výstavy běhala mamča Gira o vítězství se svou dcerou Abigail…pro mne něco neuvěřitelného…byla jsem hrdá na svoje holčičky! Vyhrála Abigail, kterou to běhání v kruhu na rozdíl od mamky Giry baví a je to na ní vidět…zřejmě i tím si většinou „koupí“ rozhodčí a tudíž ty krásné výsledky….sice s mými děvčátky běhaly ještě dvě konkurentky, ale vítězství nakonec patřilo Abigail a titul vítěz klubové výstavy – fena!!! Jupíííííííí!!!!

Napsat komentář