BONITACE Mladá Boleslav

Po úspěšném lednovém vyhodnocení rtg snímků kloubů Abigail a Amy jsme mohli vyrazit na zkoušku dospělosti – bonitaci. Holky neměly žádný problém, dokonce se tvářily, že „braní míry“ je baví, nechaly si změřit vše, co šlo, ukázaly zuby,  což důvěrně znají z výstav a s radostí sobě vlastní se proběhly v kruhu a paní rozhodčí nijak nešetřila slovy chvály. My měli pochopitelně velikou radost a šťastně jsme z Boleslavi odjížděli s razítkem „chovná“ v PP obou našich princezen!
Hned druhý den se konala mezinárodní výstava v Praze a holky opět zářily!!! V mezitřídě vyhrála Amy V1CAC a hned za ní Abigail V2res.CAC!!! Naše radost byla obrovská…v takové konkurenci a první dvě místa patřila nám!!!

 

 

Týden na to se konala mezinárodní výstava na domácí půdě, tedy v Budějovicích, ale do boje nastoupila pouze Amálka…Abigail, ač přihlášená, zůstala doma kvůli hárání a tak držela sestřičče alespoň tlapky…a opět se dařilo…v silné konkurenci Amálka obsadila krásné 2.místo hned za velice pěknou soupeřkou z Litvy. V2res.CAC v takové konkurenci byl opravdu krásný úspěch.

Na konci dubna jsme se po delší době zúčastnili berňáckého srazu, který se konal jako vždy na Pecce. Naší partičku s Girou (Abigail musela kvůli hárání zůstat doma) posílila Šárka a Páťa s Amálkou…a na Pecku za námi dorazila Hanka s Bedříškem ( Abinky bráška Arnold, který prostě byl a bude Béda), Žanet a Honey (bratránek naší Abinky) a Lucka s naším nejmladším chlapečkem Bastíkem. Setkání to bylo úžasné, pejsci si zařádili a taky trošku pocvičili a my paničky jsme měly stále spoustu témat k probírání…asi největším překvapením pro mne byl Bastík, se kterým Lucka odvedla za pouhý měsíc a půl neskutečný kus práce…náš malý úžasňák poslouchá takřka na slovo a Lucka je pro něho očividně středobod světa :-)

 

Napsat komentář