Bastiaan Budweiser Bern

Bastiaan Budweiser Bern

nar. 21.1.2017

č.zápisu CMKU/BSP/12272/17/18
DKK (HD): A/A    DLK (ED): 0/0
bonitační kód: CHOVNÝ – 536 AGHJMZ 4p5 A0
Výška: 67cm
Váha: 55kg

 

Kontakt na paničku Bastiaana:

LUCIE ŠIŠKA
Max-planck- str.10
Selb 95100
Tel. +420 602 460 733
luciasvob13@gmail.com

 

Bastík se narodil v naší chovatelské stanici a je to krásný statný pes, s mohutnou hlavou, silnou kostrou,hustou dlouhou srstí a ladným pohybem po mamince.
Vzal si z maminky Giry a tatínka Percyho  jen to nejlepší a my jsme na něho pyšní. Je to pohodář, nekonfliktní pes, který miluje svou lidskou smečku, opatruje bedlivě lidského brášku Káju a je šťastný, když má kolem sebe i psí kamarády.

 

 Bydlí se svou českou rodinkou v německém Selbu, pár kilometrů za Aší a jeho panička o něm napsala toto:
„Bastíček je člen naší rodiny už přes dva roky.

Přišel na svět jako pro nás stvořený. Mezi tím, co rostl a my ho vychovávali, učili a on poznával svět kolem sebe, mně rostlo bříško a v něm jeho malý parťák do života.Musím říct, že to byl můj velký sen a stále jsem si představovala, jak to bude vše fungovat dohromady. Po porodu byly občas těžké chvíle, což je asi normální, ale zvládli jsme to.Je těžké popsat Bastíčka, jaký je…někdy mám pocit, že je to malé, nevybouřené štěně, ale vzápětí jakoby dospěl a stal se z něj vyrovnaný pes po všech stránkách. Stále je to ale mladý pes, který má neskutečnou trpělivost se svým malým lidským bráškou. Stal se z něj obrovský opatrovník, kamarád, bráška, no prostě vše, co si člověk může přát, když má psa a malé dítě. Myslím, že se narodili jeden pro druhého, když je tak nenápadně potají pozoruji…“

 

Matka

Ch. Gira z Kytlic

Otec

Tulipanos Berni Power Of Heart „PERCY“

Rodokmen: